Fiber Optik OTDR Test

Fiber Optik OTDR Test ve Etiketleme

 fiber optik test

 

Optical Time Domain Reflectometer (OTDR)

Optik zayıflama ölçer,fiber boyunu ve kırık noktasını tespit eder. Bir nevi fiberin röntgenini çeker. Bir radar gibi davranır.

Kablo ve hat kabullerinde,arıza tespitinde yaygın olarak kullanılır  ve devreye alınan fiber optik kablonun desibell ( dB )
kayıpları saptanır.

KULLANDIĞIMIZ OTDR CİHAZLARIMIZ VE ÖZELLİKLERİ

EXFO FTB 200 7500E MODULE( Metro Long Haul OTDR) 1/ ADET

FTB7500E, 200km ölçüm ihtiyacınız için tasarlanmıştır. 45dB dinamik çıkış gücüne sahiptir. Özellikle omurga ölçümünde ve denizaltı hatlarında kullanılır. 

EXFO FTB 200 7400E MODULE (Metro OTDR) 1/ ADET

FTB7400E özellike uzun metrajlı fiber optik hat ölçümlerinde kullanılır. 42dB'ye ulaşan çıkış gücü sayesinde 180km'ye kadar ölçüm yapabilmenize imkan verir. Özellikle Transmisyon hattı olan kuruluşların uzun metrajlı hatları için tercih ettiği OTDR modelidir.

YOKOGAWA AQ 1200 MFT OTDR 1/ ADET

yokagawa

+25 yıllık geçmişe sahip olan Yokogawa, uzaktan yönetilebilir ve taşınabilir test-ölçüm cihazlarıyla müşterilerinin beklentilerini aşan çözümler sunmaktadır. Yokogawa, test ve ölçüm dışında denizcilik, havacılık, endüstriyel otomasyon vb. faaliyet alanlarında da etkindir.

The AQ1200 is the newest addition to Yokogawa's OTDR product family offering an even smaller and lighter alternative to the AQ7275 models. Like the larger AQ7275, it also offers an industry leading 0.8m event dead zone as well as the convenient capability to display a fiber connector inspection probe using one of the unit's standard USB I/O ports. Tradeoffs compared to the larger AQ7275 include omission of the built-in launch fiber option, limited to SMF fiber only and a reduced dynamic range of 32dB.

exfo otdrEXFO FTB 100B MINI OTDR (MULTI MODE  OTDR) 1/ ADET

Exfo, 25 ülkeye ürünlerini sunan bir kuruluştur. OTDR ürünlerinin yanında tıbbi cihaz, opto-elektronik, mikroskopik vb. ürünleride bulunmaktadır.Multi Mode Kablo ölçümlerinde kullanılır.

OTDR Test Fiyatı

Fiber Optik sonlandırması yapılmış kabloların OTDR ölçüm ve raporları  işçilik fiyatları aşağıdaki gibidir. Malzeme (pigtail, adaptör, panel, ek kaseti) hariç işçilik ve raporlama fiyatlarıdır.

1-12 adet fiber OTDR Test  : Toplam 150 USD

13-24 adet fiber OTDR Test :  Toplam 200 USD

25-48 adet fiber OTDR Test :  Toplam 250 USD

OTDR test sayısının fazla olduğu durumlarda ve faaliyet alanımız hariçindeki illerde ki projelerniz için [email protected]  mail  adresine bildiriniz.

 

 

Fiber Optik
fiberoptik
fiber optik ek
fiber optik sonlandırma
OTDR
fiber optik patch cord
fiber optik pigtail
Patch Panel
Cat 5
Cat6
rack kabin
günko
mz grup
ets Telekom
amphenol fiberoptik producs
emek kablo
tkd kabel
tkd