Akıllı Bina ve Ev Sistemleri

akıllı ev  ve bina sistemleri

akıllı ev  ve bina sistemleri

Teknolojinin son ürünü dijital güvenlik sistemleri

Akıllı ev ve akıllı bina çözümleri, evdeki ışıkları, perdeleri, panjurları, ısıtma ve soğutma cihazlarını; müzik yayını ve daha bir çok özelliği sıradan zil butonları veya yüksek teknoloji dokunmatik ekranlar ile basit ve kullanıcı dostu yöntemle kontrol etme olanağı sağlıyor.

akıllı ev  ve bina sistemleri  Yangın durumunda siren çalıyor. Evde kimse yoksa telefonla uyarı geliyor.Gaz ve su vanaları elektrik kontağı, havalandırma sistemleri anında kapanıyor.Ayrıca belirli bölgelerde lambalar yanarak çıkışa yardımcı olunuyor.
akıllı ev  ve bina sistemleri  Uyuyan bebek hareketlendiğinde veya bakım altında tutulması gereken kişi uzun süre hareketsiz kaldığında size telefonla ikaz gönderilebiliyor.
akıllı ev  ve bina sistemleri  Bir odaya girdiğinizde ışığı yakabiliyor ve geceleyin ışığa azaltabiliyor.
akıllı ev  ve bina sistemleri  Bahçeyi belirli aralıklarla veya yağmur yağmamışsa sulayabilir.
akıllı ev  ve bina sistemleri  Yangın durumunda siren çalıyor.Evde kimse yoksa telefonla uyarı geliyor.Gaz ve su vanaları elektrik kontağı, havalandırma sistemleri anında kapanıyor.Ayrıca belirli bölgelerde lambalar yanarak çıkışa yardımcı olunuyor.
akıllı ev  ve bina sistemleri  Siz tatildeyken yaklaşan birisi olduğunda müzik setini çalıştırarak veya lambaları yakarak evin dolu olduğu izlenimi verebiliyor. Korunması gereken bölgelerde alarm devreye giriyor.
akıllı ev  ve bina sistemleri  Isıtıcı istenilen zamanda ekonomik moda alınabiliyor.
akıllı ev  ve bina sistemleri  Sabah işe çıkarken tek tuşla bütün cihazlar ve ışıklar kapatılıyor.Hareketi kısıtlı kişiler gerektiğinde uzaktan kumanda ile yardım çağırabiliyor

 

entegre güvenlik sistemleri
cctv kamera sistemi
alarm sistemi
yangın ihbar sistemi
kartlı geçiş kontrol sistemi
bariyer sistemi
turnike sistemi
otopark otomasyon sistemi
biometrik geçiş sistemleri
plaka okuma sistemi
yazar kasa pos sistemi
akıllı ev sistemleri kocaeli